Šio pasaulio turtais reikia atsikratyti dar šiame pasaulyje. Kazuo Imamori ***** Šio pasaulio turtais reikia atsikratyti dar šiame pasaulyje. Kazuo Imamori ***** Šio pasaulio turtais reikia atsikratyti dar šiame pasaulyje. Kazuo Imamori ***** Šio pasaulio turtais reikia atsikratyti dar šiame pasaulyje. Kazuo Imamori ***** Šio pasaulio turtais reikia atsikratyti dar šiame pasaulyje. Kazuo Imamori
 Paieška

 Apklausa
Kaip atsipalaiduojate nuo streso?

alkoholiu
sportu
miegu
pasivaikščiojimu
bendravimu su draugais
seksu
raminamaisiais vaistais
kita


 Varduvininkai
Kandidas, Rytis, Vandenė

 Reklama
Jei ką nors myli - paleisk
Komentarų skaičius: 10

the army distance learning program (2007-02-01, 12:51:08)
Butter are of animal origin but some protein material is also found in the state of sleep. university washington honors program army distance learning program university michigan honors program cornell university summer program university iowa writing program

liudna (2007-01-26, 20:59:58)
man patiko straipsnis....netgilabai.....labai labai...juk cia niekas nesako viens du ir meti...cia ir kalba, kad nereikia spaust vienas kito...duot truputi laisves, kad vel butumet kartu jei tai lemta.....vaje vaje...kaip atspindi mano gyvenima siuo metu ir sia ekimirka....super straipsnis...vertetu kiekvienam perskaityti, kad susiprastu :p

danute (2007-01-25, 13:32:14)
Mano buves vyras sakydavo, kad nuo visu problemu galima pabegti ir gyventi lengviau. Jis
pabego ir nepadejo spresti musu seimai iskilusiu problemu.Tos pacios problemos atsirado su kitomis moterimis ir vel nuo ju reikejo begti.Reikia isbandyti visus galimus variantus, kad istarus sudie, negrauztu sazine, kad galima buvo kazka padaryti kitaip.
Geras straipsnis.

M.Melnikaite (2007-01-20, 12:11:04)
Labai patiko straipsnis. Is tiesu pastebejau, kad net issiskyrusiems zmones danai buna labai sunku vienas kita paleisti. Internete skaiciau idomu psichologo Navaicio straipsni sia tema jo svetaineje Darni pora.

Tyluma (2007-01-17, 15:05:52)
Gyvenam laisvoje salyje ir kiekvienas gali reiksti savo nuomone, tik nereiketu menkinti kitu. Pati mintis yra labai gili. Galiu pasakyti is savo patirties, kad nereikia mesti jeigu kas nepatiko tada reikia spresti problemas, o sakyti sudie tada, kai problemu jau nebeisspresi. Kitam tai istarti labai nesunku, bet pasakyti tai savyje- nelengva. Po to praeina kai kuris laikas ir tikrai be jokio skausmo gali pasakyti labas kad ir tam paciam zmogui, kuris tave kazkada iskaudino. Daznai prasideda atvirkstinis procesas.

Smilga (2007-01-15, 12:46:20)
Perskaičiau šį straipsnį ir pagalvojau, kad gal būtų ir gerai, nepatinka kas nors gyvenime,viens du ir keiti, nepatinka partneris -meti, bet mes patys labai gerai žinome, kad keisti taip yra sunku, nes tai surišta su jausmais, su tam tikrais gyvenimo potyriais ir viską mesti ir ieškoti kažko naujo, kas vėl laikui bėgant praras savo žavesį, naujumo jausmą. Tada-ką vėl keisti ir vėl ieškoti. Taip gyvenant ir vis ieškant, gali tapti amžinu žydu, o be to gali ateiti toks laikas, kai tu pats tapsi niekam neįdomus ir tavo gyvenimas niekam nebus reikalingas.

atajauta-sarai (2007-01-15, 04:08:08)
Esu tau dekinga.Tiesiog gavau issamius atsakymus i man rupimus klausimus.

sara atjautai (2007-01-14, 17:09:53)
Dėl tinklalapio komentarų pasakyčiau: komercinės televizijos turi kosminius reitingus, bet aš nežiūriu jų show. Taip kad kiekybė nėra tas pat kaip kokybė. Į šitą puslapį tai sugrįžtu, o paskui vėl išeinu ir vėl sugrįžtu. Čia kažkas yra kitaip. Randu nuoširdumo, gerumo, nekomercijos. Per tą laiką kurį esu čia man susidarė įspūdis, kad tinklalapio savinininkai siekia ne komentarų kiekio. Man šiais laikais tai yra labai žavu. Gal dėl to vis sugrįžtu.

xenai-atajauta (2007-01-13, 22:13:40)
Matai as manau,kad sitas tinklapis labai gedingai tuscias komentaru.Be konflikto nera ir veiksmo.Koks straipsnis tokie ir komentarai.
Is kur tiek putu?"Sudie" pasakyti galima labai greitai,bet ar to reikia sprendzia pats zmogus.Nesiparink.As nepasimetus as tik turiu ka pasakyti.

xena-atajautai (2007-01-13, 21:34:27)
Jus labai orginaliai"", svelniai tariant, rasote.Is kur tiek pykcio, inirsio, pamazgu? Gal jus kas nors izeide, kad laiku jo/jos nuomone pasake "sudie",arba esate inirsusi, kad pati/pats to negalite pasakyti laiku? Tai cia tik jusu laikinas(?) pasimetimas arba nesugebejimas buti savimi.Komentatore Sara ir straipsnio autore visai ne prie ko"".Gal valdykites, a?

1-10 11-20 21-22
Naujas komentaras
Autorius:
Jūsų komentaras:
Perspausdinti straipsnius galima tik gavus rašytinį redakcijos sutikimą.
Reklama | Kontaktai | Padaryk femina.lt pirmuoju

2005 © Femina.lt. Visos teisės saugomos
 Renginių anonsai

 Rekomenduok draugui

 Femina.lt draugai
  
friend  Geros atostogos
friend  Pažintys.tv
friend  Naujienos Online
friend  EB
friend  Gap.lt
friend  Mintys.lt
friend  Reginospalepe.com

 Reklamafemina.lt