Žmogus be principų – tuščia vieta, ir tiek. "Panoramos" vedėja Rita Miliūtė ***** Žmogus be principų – tuščia vieta, ir tiek. "Panoramos" vedėja Rita Miliūtė ***** Žmogus be principų – tuščia vieta, ir tiek. "Panoramos" vedėja Rita Miliūtė ***** Žmogus be principų – tuščia vieta, ir tiek. "Panoramos" vedėja Rita Miliūtė ***** Žmogus be principų – tuščia vieta, ir tiek. "Panoramos" vedėja Rita Miliūtė
 Paieška

 Apklausa
Ar jums teko būti apvogtiems darbdavių, kurie nesumokėjo už darbą?

Taip
Ne, bet girdėjau, kad Lietuvoje tai dažnas reiškinys
Ne


 Varduvininkai
Almina, Bazilijus, Digna, Gilmantas, Labvardas, Valerijus

 Reklama


 Stilius

Suknelės renesansas

Gamtoje pavasaris bei vasara reiškia tą patį, ką ir prieš tūkstantį metų. Bet į madą šie sezonai kaskart atneša kažką vis kitokio ir naujo. Šįkart ant podiumų karaliauja suknelės, tikriausiai taip bus ir mūsų gatvėse.

Šiltojo sezono mada – neįtikėtinai moteriška ir romantiška. Jau seniai suknelės nevaidino tokio svarbaus vaidmens dizainerių kolekcijose. Panašu, pasaulis pavargo nuo vyriško, agresyvokai seksualaus moters įvaizdžio. Tad šios vasaros moteris – itin moteriška, plastiška, plazdanti šilku, šifonu. Didžiausias dėmesys skiriamas krūtinei – tiek kerpant drabužį, tiek jį dekoruojant.

Moteriškumas ir gotika

Populiariausias siluetas – ampyras, jam būdinga gili dekoltė ir petnešėlės. Taigi jei nešiojate suknelę, apatinė jos dalis turėtų prasidėti siūle kažkur tarp liemens ir krūtinės. Taip taip, talijos liniją dabar galite pasirinkti visiškai laisvai, pagal savo skonį.

Tokia mados logika, kad maksi ilgį keičia mini, siaurą siluetą keičia platus, tad ir po kurį laiką apnuoginamo pilvuko siūloma uždegti liemenį ir aukščiau pakelti talijos liniją. Šioje vietoje dabar madingos klostės, geriau – kuo gilesnės. Jas galima daryti suknelėse iš šifono ar taftos. Jos atrodo nuostabiai moteriškai ir kaskart primena, kad galite tapti besilaukiančia. Gotikos moterys puikiai suprato, jog moteriškumas ir nėštumas – glaudžiai koreliuojančios sąvokos, tad imituodavo nėštumą netgi tuomet, kaip jo nebūdavo.

Beje, 15 amžiuje netgi siūdavo specialias pagalvėles pilvui – kaipsyk nėštumui imituoti.

Kirpimas ir kita

Taigi svarbiausia vasaros tendencija – suknelė, suknelė ir dar kartą suknelė. Madingiausias ilgis – ties keliais. Ant jos tinka užsimesti tokio pat ilgio ar vos ilgesnį vasarišką paltuką, kuris būtų sujuosiamas „bantuku“. Tai bene svarbiausia šio sezono detalė, tinkanti bet kurioje vietoje.

Svarbu parodyti krūtinę, todėl tinka V formos iškirptės, plačios ir gilios dekoltė, petnešėlės, drapiruotės, gėlės iš audinio ir pan.

Suknelės sijonai – įvairių formų, tačiau madingiausi yra „balionai“, „tulpės“, tiesūs ar vos vos platėjantys, klostuoti.

Alternatyvos

Jei kategoriškai nemėgstate suknelių, yra ir kitokių madingų išeičių. Galite rinktis ansamblį  iš palaidinės ir sijono. Tik nepamirškite diržo, jis šį sezoną – privalomas. Taipogi dizaineriai siūlo nešioti trumpučius šortus, bridžus, tiesias siauras kelnes bei džinsus. Madingiausia kelnių versija, žinoma, šortai. Jie gali būti siauručiai, platūs, klasikiniai su klostelėmis ties liemeniu. Drąsiausios gali rinktis kombinezono su šortais variantą –  savitai įdomų mini. Ir čia nepakeičiama detalė būtų diržas.

Spalvos

Spalvų gama – minkšta pastelinė. Dominuoja balta spalva, stambūs ir smulkūs žirneliai, juodos ir baltos deriniai, gėliniai motyvai. Taipogi – šokoladiniai ir auksiniai atspalviai, įvairūs mėlynos, raudonos, geltonos, žalios tonai bei nepakeičiama juoda spalva. Tačiau apskritai balta spalva – be konkurencijos!
Pagal Osinka.ru
 
Kad galėtumėte gerai apžiūrėti modelį visu dydžiu, tereikia paspausti ant nuotraukos.

Versija spausdinimui
Straipsnio komentarai (2)
Rekomenduok straipsnį draugams
Perspausdinti straipsnius galima tik gavus rašytinį redakcijos sutikimą.
Reklama | Kontaktai | Padaryk femina.lt pirmuoju

2005 © Femina.lt. Visos teisės saugomos
 Renginių anonsai

 Rekomenduok draugui

 Femina.lt draugai
  
friend  Geros atostogos
friend  Pažintys.tv
friend  Naujienos Online
friend  EB
friend  Gap.lt
friend  Mintys.lt
friend  Reginospalepe.com

 Reklama
femina.lt